מנויים ושוחרי תרבות

מנויים ושוחרי תרבות יקרים,

בפתחה של השנה החדשה, אני מאחל לכם ולכולנו שנה טובה, ברוח האמרה "תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה". אין לי ספק שכולנו זקוקים לשנה חדשה ומבורכת, שנת פריחה תרבותית וחזרה אל נכסי הרוח שהתרבות נושאת עמה ומגדירה אותנו כנושאי הלפיד. 

עמוס עוז כתב: התרבות אינה מוזיאון, מותר לגעת! מותר להזיז, לקרב, להרחיק, לשנות ולהטביע את חותמנו אנו. גע באבן, גע בחי, גע בזולת.

אנו בהחלט שואפים ומתגעגעים לקשר הבלתי אמצעי בינינו לביניכם. אנו ממתינים לפגישה אתכם, למפגש המחבק ברגעים שלפני הכניסה לאולם ולפני שהמסך נפתח והקסם מתחיל לפעול, להשראה שהתרבות מעניקה לנו, השראה ליצור, לגעת, לקרב, לשנות ולהטביע חותם.

אנחנו ואתם – יחד – עברנו ועדיין עוברים תקופה מסובכת ומורכבת ואנו מקווים שזמנים חדשים ואופטימיים יותר עומדים בפתח. אנו רוצים לשוב ולהעניק לכם רגעים יפים של הצגות תיאטרון, מופעי מוסיקה לגווניה השונים, של זמר עברי בשירת יחדיו ובכל אותן סוגות שהתרבות משפיעה עלינו ברוב טובה, ואנחנו רואים בכם שותפים מלאים לדרך.

במהלך החודשים מאז נסגרו האולמות, לא שבתנו מפעילות ומצאנו דרכים ליצור תרבות גם תחת משבר קשה.  הפעלנו שידורים דיגיטליים כבר בימים הראשונים, בהם התארחו אמנים מקומיים וארציים, הועברו הרצאות וסיורים מקוונים מהפלנתניה ומהמוזיאון, הפקנו שידורים דיגיטליים של טקסים לאומיים,  העלינו תערוכות חדשות בגלריה על הצוק ואתם מוזמנים לבקר בה, תלמידי הקונסרבטוריון המשיכו ללמוד בצורה מקוונת, אנו מפעילים מדי חודש את התכנית "שני תרבותי" שזוכה להצלחה רבה ועוד... לאורך כל המשבר הפקנו והגשנו תרבות בתנאים ובמגבלות. אנחנו נמשיך ליצור ולהפיק תחת המגבלות ועל פי הוראות השעה, כי תרבות היא הפרח, הנשמה והרוח עבור כל אחד ואחת...

בכוונתנו, ככל שניתן יהיה על פי הוראות השעה, לשוב לפעילות בסוף אוקטובר 2020..

תמיד היינו מאד גמישים ופתוחים להקשיב להצעותיכם ולבקשותיכם. הלכנו לקראתכם בהחלפת כרטיסים או בשינוי מועדים, כחלק מהתרבות הארגונית שלנו. אנו נמשיך וננהג כך גם בימים הבאים. ברצוננו ובכוונתנו להחזיר לאולמות התרבות  את סדרות המינויים, בהן נוכל לגרום לכם לחייך עם הקומדיות: עבדאללה שוורץ בכיכובו של אבי קושניר, עם הקומיקאים בכיכובם של בראבא ומושונוב ועם "הנשים של ג'ק" בכיכובו של רמי הויברגר, לצידן של סדרות נוספות, כמועדון הזמר, מפגשי קלאסי וג'אז, "הווירטואוזים", ועוד.

נשמח אם תהיו חלק מהמהלכים להחזרת האווירה והעשייה התרבותית ותסייעו לנו להניע את גלגלי התרבות מחדש.

בשם דירקטוריון העמותה, ההנהלה ועובדי עמותת היכל התרבות, אני מרשה לעצמי להביע את געגועינו אליכם ולמפגש המרגש אתכם.

לכם ולבני משפחותיכם שנה טובה ומבורכת, שנת בריאות טובה, שנת פריחה תרבותית מחודשת, ללא מגבלות ומחיצות. 

בני אפרים

מנכ"ל עמותת היכל התרבות העירוני נתניה

מערכת למכירת כרטיסים